Swoją trzynastoletnią przygodę jako tancerka w klubie DNA Dance Studio zakończyła wraz z podjęciem studiów na Akademii Muzycznej, na kierunku Choreografia i Technika Tańca. Tam nie tylko zyskała wykształcenie zawodowe, przygotowanie techniczne zarówno z podstaw tańca klasycznego, tańca współczesnego, floorworku, czy tańca fizycznego, ale również miała możliwość rozwoju osobistego języka ruchowego oraz wyrazistości scenicznej pod okiem wykształconych pedagogów takich jak: Jacek Owczarek, Witold Jurewicz, Anna Wytych-Wierzgacz, Krzysztof Skolimowski, Anna Włodarczyk-Rurak oraz Michał Ratajski.
Ważnym doświadczeniem były również warsztaty u Natalii Iwaniec, Wojciecha Furmana czy Michała Strugarka, które wniosły wiele wartościowych aspektów w unikatową jakość ruchową.
Jest laureatką wielu konkursów tanecznych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim, a jej największą dumą jest jej autorska choreografia, która zdobyła tegoroczną nagrodę Grand Prix podczas Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego CODA, we Włocławku.
Wrocław to jej rodzinne miasto, tam dziesięć lat kształciła się kolejno w Szkole Baletowej przy Operetce Dolnośląskiej, następnie w Szkole Baletowej przy fundacji Capitol. Jako uczennica wielokrotnie była laureatką konkursów baletowych m.in. Dance World Cup Rumunia, Dance World Cup Offenburg, International Dance Competition Hellas, International Dance Competition Aš i Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe, gdzie zdobywała nagrody zarówno w kategoriach tańca solowego, jak i grupowego. Brała udział w spektaklach Opery Wrocławskiej takich jak: „Jezioro Łabędzie”, „Coppélia”, „Dziadek do orzechów”, czy „Zemsta Nietoperza”.
Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów na kierunku Choreografia i Techniki Tańca.
Tancerka spektaklu „Po cichu” w reżyserii i choreografii Moniki Grzelak, który został wyróżniony w ramach Międzynarodowego Festiwalu Solo Duo Dance Festiwal oraz doceniony nagrodą Grand Prix na XII Ogólnopolskich Spotkaniach tanecznych (RE)AKCJE.
Ukończyła certyfikowane szkolenie Progressing Ballet Technique prowadzone przez Marjolein Gottesman.
Aktualnie studentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku musical.
Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.
Otrzymała nagrodę na XXVII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym organizowanym przez Kammeroper Schloss Rheinsberg w Berlinie. W ramach nagrody została zaproszona do udziału w masterclasse Sussane Elmark podczas Internationales Festival Junger Opernsanger w Rheinsbergu. W roku 2018 po raz kolejny znalazła się w gronie nagrodzonych. Brała udział w pra wykonaniu Wariacji nt. „Antiphonae” św. Hildegardy von Bingen, których to kompozytorem jest Bernard Le Monnier. Mariola zdobyła I nagrodę podczas Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Wykonawstwa Pieśni Artystycznej w Kutnie, następnie otrzymała wyróżnienie II stopnia w IV Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz w Kielcach. Koordynator I Międzynarodowego Festiwalu Tańca Ludowego im. J. Hryniewieckiej. Współpracuję z Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina.
Absolwent VI LO o profilu teatralno-filmowym. Obecnie student II stopnia Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca. Zaczynał od tańca towarzyskiego, następnie dołączył do formacji hip-hopowej. Szkoli się u wielu znanych polskich i zagranicznych choreografów. Nieustannie udoskonala swój warsztat taneczny. Związany jest rownież z teatrem, zagrał główna role w spektaklu tanecznym Agnieszki Cygan pt. „Wyklęci” , który prezentowany był na Międzynarodowym Festiwalu Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku Zdroju.
Patryk Laudański jest tancerzem spektaklu „Po Cichu” w reżyserii i choreografii Moniki Grzelak. Spektakl ten został doceniany na XII ogólnopolskich Spotkaniach tanecznych „(RE)AKCJE” zdobył nagrodę GRAND PRIX oraz wyróżniony w ramach Międzynarodowego Festiwalu Solo Duo Dance Festival.
Młoda, dynamiczna i ambitna tancerka, która rozpoczęła swoją przygodę w wieku 6 lat. Swoje umiejętności rozwijała na początku w powiatowym ognisku artystycznym w Lęborku, następnie szkoliła się w Studio Tańca Flic w Lęborku.
Doskonali swój warsztat taneczny podczas licznych warsztatów z tańca jazzowego, współczesnego, hip hopu oraz akrobatyki.
Aktualnie jest uczennicą Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, w klasie taneczno-teatralnej pod patronatem klubu sportowego UKS Victoria Meastria, a wcześniej pod patronatem klubu sportowym Ad Astra.
Aleksandra jest jedną z najmłodszych tancerek spektaklu “Matka Boska Szopienicka”.
Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat i nieprzerwanie kontynuuje ją do dziś. Pochodzi z Kalisza, gdzie stawiała swoje pierwsze taneczne kroki w miejscowych szkołach tańca jak i na deskach teatralnych. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych z zakresu różnych technik tańca pod okiem tancerzy i choreografów z Polski i z zza granicy m.in. Dominika Więcka, Danieli Komędery, Michała Przybyły, Kai Kołodziejczyk, Natalii Iwaniec, Julii Spiesser czy Maksima Woitiula. W głównej mierze fascynuje ją taniec współczesny, a także język ruchowy Gaga. Jednak swoją taneczną przygodę rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Nie obca jest jej także technika tańca jazzowego czy modern jazzu. Aktualnie jest studentką 3 roku, na kierunku Choreografia i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Tam też miała przyjemność tańczyć w kilku projektach dyplomowych, natomiast na deskach kaliskiego teatru być częścią musicalowego spektaklu dla najmłodszej widowni pt. „Król Lew”. Swoje doświadczenie regularnie poszerza prowadząc zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży. W wolnych chwilach lubi zgłębiać tajniki literatury i filmu, a także obcować z przyrodą i innymi formami sztuki. Jest ciekawa drugiego człowieka i spotkań z nim, zarówno w tańcu jak i w życiu, w którym często kieruje się dewizą Paulo Coelho: „W tańcu możesz pozwolić sobie na luksus bycia sobą.”
Tancerka baletu Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze.Świeżo upieczona absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Taniec jest jej największą pasją, którą rozwija nieprzerwanie od niemal 20 lat. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w Zespole Tańca Ludowego „Harnam” z którym jest związana do dziś. To właśnie z nim występuje na deskach wielu polskich teatrów, jak i na scenach międzynarodowych. Przez kilka lat była częścią zespołu Connecting Arts Theatre. Brała udział w Konkursie Teatrów Tańca w Kielcach, wielu warsztatach i projektach tanecznych. Emilia najlepiej czuje się w technice ludowej, współczesnej i jazzowej. Jej najświeższym zainteresowaniem jest AcroYoga – bazujące na wyczuciu własnego ciała i utrzymaniu balansu połączenie akrobatyki z elementami jogi. Jest niezwykle aktywną osobą, a każdą wolną chwilę spędza w ruchu.
Absolwentka LXXXVI LO o profilu artystycznym w Warszawie. Obecnie studentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza na kierunku Wiedza o Teatrze. Z tańcem związana od 8 lat. To w czym Juliaczuje się najlepiej to techniki streetowe, lecz od zawsze rzeczą ważną jest dla niej bycie wszechstronną, dlatego doświadczenie zdobywa w przeróżnych technikach. Swój warsztat na co dzień jaki i podczas wyjazdów oraz szkoleń, szlifuje pod okiem najlepszych choreografów z całego świata.
Tancerka spektaklu „Wyklęci” w reżyserii Agnieszki Cygan oraz nagrodzonego spektaklu,INNA”.
Na co dzień pochłonięta rozwojem swoich umiejętności oraz przekazywaniem swojej wiedzy dzieciom i młodzieży w szkołach tańca, na terenie Warszawy i Łodzi.
Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia im. Aleksandra Tansmana.
Jako dziecko zaczynała od tańca w formacjach dziecięcych, a przez jej drogę przewinął się również taniec klasyczny i ludowy. Jednak jej pasją stały się style modern oraz jazz. To w tych technikach rozwijała się w wielu szkołach i formacjach, pod okiem polskich i zagranicznych choreografów. Na zawodach solo, a także w formacjach stawała na najwyższym podium. Obecnie nieustannie szkoli się w innych technikach, a na pierwszy plan wyszły techniki latynoamerykańskie.
Związana jest również z teatrem, zagrała w spektaklu tanecznym Agnieszki Cygan pt. „Wyklęci” , który prezentowany był na Międzynarodowym Festiwalu Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku Zdroju.
Obecnie, bierze udział w następnych spektaklach, pracuje jako tancerz i animator w znanych firmach eventowych.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w młodzieżowym zespole tańca współczesnego w SKD SEM w Zgierzu, a następnie tańczyła w formacji Studio Ruchu i Obrazu AKME oraz Extreme Emotions zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia zespołowe na konfrontacjach o zasięgu ogólnopolskim.
Absolwentka kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim, na co dzień pracuje jako konsultant i lider projektów w branży doradztwa biznesowego. Taniec jest dla niej przyjemnością, odskocznia od codzienności.
W wolnych chwilach, oprócz tańca interesuje się krawiectwem i konstrukcja ubioru.
Pochodzi ze Śląska,choć teraz przeprowadziła się do Łodzi, by realizować swoje marzenia taneczne. W wieku 11 lat rozpoczęła naukę tańca, przez 4 lata była mażoretką, wtedy głównie skupiała się na rozwoju akrobatycznym. Szkoliła się u choreografów z technik tańca jazzowego, klasycznego i współczesnego. Aktualnie jest uczennicą klasy taneczno-teatralnej pod patronatem klubu sportowego Ad astra. Nicola jest jedną z najmłodszych tancerek spektaklu “Matka Boska Szopienicka”
Jedna z najmłodszych tancerek spektaklu “Matka Boska Szopienicka”. Pochodzi z Łodzi, gdzie odkryła swój talent taneczno aktorski. Od najmłodszych lat chodziła na zajęcia rytmiczno- aktorskie, potem dołączyła do klubu sportowego Azja Dance gdzie szkoliła swoje umiejętności.
Wielokrotnie uczestniczyła w turniejach sportowych, mistrzostwach Polski oraz dwukrotnie w mistrzostwach świata w Chorwacji. Zdobywała doświadczenie na obozach i warsztatach tanecznych w różnorodnych technikach tańca. Najbliższy jej sercu jest modern jazz.
Pochodzi z Łodzi i tam też zaczęła się jej przygoda z tańcem. Przez siedem lat kształciła się w Klubie Sportowym Ad Astra i jako zawodniczka, wielokrotnie brała udział w turniejach tanecznych m.in World Dance Championship Croatia, World Dance Championship Hungary, Interational Festival of Art for Children and Youth „We XXI Century”, a także Mistrzostwach Polski gdzie zdobywała wyróżnienia w kategoriach solowych oraz grupowych.
Aktualnie jest uczennicą Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Edukacja i Sport o profilu taneczno – teatralnym pod patronatem Klubu Sportowego Ad Astra. Jedna z najmłodszych tancerek spektaklu.
Współpracuje z Teatrem Tańca Agnieszki Cygan od czterech lat. Projektowała i wykonywała kostiumy do spektaklu pt. „Szach-mat” oraz „Wyklęci”. Związana jest również z łódzką grupą teatralną „Ponadczasowi”, kierowaną przez Aleksandre Czerczyńską, dla której szyła kostiumy do spektakli „Łódź moja miłość”, „Jak pięknie żyć”oraz „W cieniu”.
Brała również udział w projekcie autorstwa Wiesława Dudka pt.’Młody duch tańca”.
Bilety dostępne w wybranych miejscach